لیپوماتیک برای مردان

لیپوماتیک برای مردان

 

 

⭕️ارائه دهندگان عمل جراحی زیبایی درمراکز جراحی شاهد رشد تعداد مردانی را که تمایل به داشتن یک بدن زیباتر دارند، می باشند و به این ترتیب تعداد جراحی های لیپوماتیک در مرکز پزشکی کایا تا حد زیادی در سال های اخیر، افزایش یافته است. این روش، خطوط قسمت های مختلف بدن را با از بین بردن چربی، زیباتر می کند و ۱۷% افزایش محبوبیت را در آگوست سال ۲۰۰۹ داشته است.
⭕️سال گذشته، رونالدو، بازیکن فوتبال گزارش داد که تحت عمل جراحی برای حذف چربی از معده ی خود و خطی که در شکم وی آشکار شده بود، قرار گرفته است. گروه بیمارستانی، شاهد افزایش گسترده ی تعداد مردان بود که به دنبال نتایج سریع و چشمگیر برای رسیدن به یک بدن زیبا بودند.
⭕️پیش از این مردان بریتانیایی تمایل داشتن تا سینه ی خود را برای این که شبیه سینه ی سیمون کاول نشود، کوچکتر کنند. با این حال، جراحان کاهش تقاضا را برای عمل ژنیکوماستی در این سال ثبت کرده اند. مردان اکنون دوست دارند که پهلوهای لاغرتر و شکم صاف داشته باشند.


دوست عزیز اگه میخوای در سریعترین زمان به مطالب جذاب و جدید درخصوص سلامتی بانوان دسترسی داشته باشی فقط کافیه آی دی زیر رو لمس کنید و join را بفشارید و عضو کانال تخصصی بانوان نازخاتون شوید.

کانال تخصصی بانوان نازخاتون
nazkhaatoon@

متن زیر را کپی و برای دوستان خود درواتساپ و تلگرام بفرستید

محصولات

http://nazkhatoon.gertoop.com/?p=493

اولین نفری باشید که نظر می دهد.

دیدگاهی بنویسید

آدرس ایمیل شما محفوظ می ماند


*