ماسکی فوق العاده برای از بین بردن جوش های صورت با عسل

 از بين بردن جوش هاي صورت با عسل

 

چه کسی می دانست عسلی که در گوشه ای از کابینت آشپزخانه قرار دارد،خاصیت درمانی داشته و می تواند جوش های صورت را از بین ببرد و هم چنین خشکی پوست را برطرف نماید؟

این ماسک به دلیل خاصیت آنتی باکتریایی، به جنگ جوش های سرسخت می رود و بخاطر داشتن خاصیت آنتی اکسیدانتی از ایجاد چین و چروک بر روی پوست جلوگیری می کند .عسل،این ماده ی طبیعی هم چنین برای استفاده ی کسانی که پوست حساسی نیز دارند توصیه می شود.

ترکیبات لازم:
یک تخم مرغ خام
یک قاشق سوپخوری عسل

روش تهیه:
عسل و تخم مرغ را با هم مخلوط کنید.آن را به روی صورت و گردن خود بمالید و بگذارید مدت ۲۰-۱۵ دقیقه بر روی پوست بماند و سپس صورتتان را را آب ولرم بخوبی بشویید.

یک قاشق از عسل را بر روی پوست بمالید و به مدت ۱۵ دقیقه صبر کنید سپس صورت را با آب ولرم بشویید.
برای درمان جای جوش نیز می توان از عسل کمک گرفت به این ترتیب که قطره ای از عسل را با انگشت برداشته و به نواحی مورد نظر می زنیم و سپس با گاز استریل روی آن را می پوشانیم.این کار باعث می شود نواحی اطراف جوش پاکیزه و به دور از هرگونه باکتری بماند و سریع تر جوش ها و جای آن ها از بین بروند.

➖➖➖➖➖➖➖

?


دوست عزیز اگه میخوای در سریعترین زمان به مطالب جذاب و جدید درخصوص سلامتی بانوان دسترسی داشته باشی فقط کافیه آی دی زیر رو لمس کنید و join را بفشارید و عضو کانال تخصصی بانوان نازخاتون شوید.

کانال تخصصی بانوان نازخاتون
nazkhaatoon@

متن زیر را کپی و برای دوستان خود درواتساپ و تلگرام بفرستید

محصولات

http://nazkhatoon.gertoop.com/?p=561

اولین نفری باشید که نظر می دهد.

دیدگاهی بنویسید

آدرس ایمیل شما محفوظ می ماند


*